O nas

Kim jesteśmy

IPO jest czołową firmą, która oferuje i świadczy usługi z zakresu outsourcingu zamówień oraz usługi konsultingowe na rzecz swoich klientów w Europie, Ameryce Północnej i innych rejonach świata. Prowadzimy działalność od końca 2014 roku i od samego początku zapewniamy naszym klientom znaczące korzyści handlowe. Nieustannie rozwijamy portfolio naszych klientów, które obejmuje różne gałęzie gospodarki. Nasze doświadczenie i sukces wynikają ze skutecznego zarządzania złożonymi projektami rozwoju działalności, zmiany podejścia naszych Klientów do sprzedawców i zarządzania łańcuchem dostaw i zaopatrzenia.

Czym się zajmujemy

IPO dostarcza swoim Klientom najwyższej klasy zasoby i wiedzę w zakresie zamówień obsługiwanych przez platformę technologiczną do zarządzania wydatkami. Tworzy i rozwija innowacyjne strategie biznesowe, które prowadzą do redukcji kosztów, zmniejszenia ryzyka związanego z bezpieczeństwem łańcucha dostaw i poprawy zrównoważonych wyników w licznych obszarach wydatków.

Kim chcemy być

Fundamentem naszych wartości jest profesjonalizm, zaangażowanie i orientacja na klienta. Stawiamy także na energiczne środowisko pracy, w którym wiedza i osiągnięcia są sprawiedliwie nagradzane. Naszym celem jest stosowanie kodeksu etyki zawodowej opracowanego przez CIPS na wszystkich płaszczyznach działalności i współpracy z klientami i dostawcami. Solidnymi filarami naszej działalności są również: nasza infrastruktura outsourcingu zamówień, technologia, talent, działalność globalna oraz wiedza w zakresie licznych kategorii. Dzięki tym wartościom jesteśmy postrzegani jako wiodący dostawca na rynkach, na których działamy, dostarczając usługi cieszące się uznaniem, ze względu na doskonałą jakość, niezawodność i innowacyjność.